Sådan kontakter du BAT60+ projektgruppen

Kontakt nærmeste BAT60+ person. Er der ikke nogen tæt ved dig, kan du altid kontakte FU (Forretningsudvalget).

FU (Forretningsudvalg)

  • Gert Jørgensen, København – gertj@bat60.dk – Telefon 27 35 54 55.
  • Ole Hückelkamp, København – ole.huckelkamp@bat60.dk –  Telefon 22 41 14 17.
  • Lis Hævdholm, Holbæk – lis@bat60.dk – Telefon 21 78 58 89.

Medlemmer af DGI/DBTU fællesudvalget BAT60+

  • Gert Jørgensen (FU) – ØERNE
  • Lis Hævdholm (FU) – ØERNE
  • Ole Hückelkamp (FU) – ØERNE
  • Morten Ganderup, Lemvig – btmorten@gmail.com. -JYLLAND
  • Carsten V. Nielsen, Silkeborg – cvn@mail.dk. – JYLLAND
  • Lene Friis, Nyborg – lfriis@jubii.dk. – FYN
  • Per Frederiksen – poffrederiksen@gmail.com – ØERNE
  • Ole Toustrup, Holbæk  – olet@bat60.dk. – ØERNE

Ansvarshavende redaktør på www.bat60.dk

  • Per Frederiksen – poffrederiksen@gmail.com – Telefon 22 90 50 96

Webmaster på www.bat60.dk

  • Ole Toustrup, Holbæk – webmaster@bat60.dk – Telefon 21 72 04 00

Tilknyttede idrætskonsulenter.

  • Henrik Møller, DGI Bordtennis Århus – henrik.moeller@dgi.dk.
  • Poul Danborg, DBTU Brøndby  – poul.danborg@dbtu.dk.

Tilknyttede BAT60+ instruktører

  • BAT60+ instruktør Uffe Gårde OB <u.garde@youmail.dk>,
  • BAT60+ instruktør Ole Hückelkamp RÆM Roskilde <Ole.huckelkamp@force60.dk>,
  • BAT60+ instruktør Henrik Dyrhauge Skårup IF <hdy@odense.dk>,
  • BAT60+ instruktør Jørgen Friis Larsen RÆM Roskilde <friisla@yahoo.dk>,
  • BAT60+ instruktør Carsten V. Nielsen Silkeborg BTK <cvn@mail.dk>,
  • BAT60+ instruktør Kjeld Bjarne Nielsen OB <kbnielsen@nalnet.dk>,
  • BAT60+ instruktør Gert Jørgensen Brønshøj <mayo@os.dk>,
  • BAT60+ instruktør Morten Ganderup Lemvig <btmorten@gmail.com>,
  • BAT60+ instruktør John Møller Poulsen Silkeborg BTK <ingerjohnmp@hotmail.com>,
  • BAT60+ instruktør Erling Post Rønde BTK <erling@post.nu>