Sådan kontakter du BAT60+ projektgruppen

Redaktør: Ole Toustrup – olet@bat60.dk

 

Kontakt nærmeste BAT60+ person. Er der ikke nogen tæt ved dig, kan du altid kontakte FU (Forretningsudvalget).

Se på kortet nedenfor, hvordan vi er organiseret i 6 områder i Danmark.

 

Komplet kontaktliste:

FU (Forretningsudvalg)

  • Gert Jørgensen, København – gertj@bat60.dk – Telefon 27 35 45 55.
  • Ole Hückelkamp, Valby – ole.huckelkamp@bat60.dk –  Telefon 22 41 14 17.
  • Lis Hævdholm, Holbæk – lis@bat60.dk – Telefon 21 78 58 89.

Øvrige kontaktpersoner

  • Morten Ganderup, Lemvig – btmorten@gmail.com.
  • Carsten V. Nielsen, Silkeborg – cvn@mail.dk.
  • Ole Balslev, Randers – olebalsl@hotmail.com.
  • Lene Friis, Nyborg – lfriis@jubii.dk.
  • Ole Toustrup, Holbæk  – olet@bat60.dk.

Webmaster på www.bat60.dk

  • Ole Toustrup, Holbæk – webmaster@bat60.dk – Telefon 21 72 04 00

Tilknyttede idrætskonsulenter.

  • Henrik Møller, DGI Bordtennis Århus – henrik.moeller@dgi.dk.
  • Poul Danborg, DBTU Brøndby  – poul.danborg@dbtu.dk.